Zdravotníci_PP.png

PRVNÍ POMOC PRO ZDRAVOTNÍKY

Kurz první pomoci pro dobrovolnické jednotky Červeného kříže a další organizace zaměřené na poskytování zdravotnických asistencí. První pomoc, legislativa a vybavení.

CENA

1 000,-/osoba

ČASOVÁ DOTACE

8 hodin

TECC.png

TAKTICKÁ PRVNÍ POMOC (TECC)

Kurz taktické první pomoci v souladu s Guidelines TECC. Zaměřeno na život zachraňující úkony jako je zástava masivního krvácení a uvolnění dýchacích cest v civilním-nebezpečném prostředí.

CENA

2 000,-/osoba

ČASOVÁ DOTACE

8 hodin

Zdravotníci.png

SEBEOBRANA PRO ZDRAVOTNÍKY

Sebeobrana pro zdravotníky v ambulanci, na oddělení a v terénu. Komplexní přístup pro bezpečnost a eliminaci rizika fyzického konfliktu. Nácvik strategie a postupů při konfliktu.

CENA

300,-/osoba

ČASOVÁ DOTACE

2-4 hodiny

Hasiči.png

PRVNÍ POMOC PRO HASIČE

Kurz první pomoci zaměřený na poskytování péče při zásazích jednotek SDH a HZS. Dále řešení zdravotnického vybavení a sjednocení postupů v první pomoci.

CENA

500,- osoba

ČASOVÁ DOTACE

8 hodin

Školy.png

SEBEOBRANA DO ŠKOL

Kurz sebeobrany pro děti zaměřený na vyýbání se konfliktu, bezpečnost a znalost taktiky "zlých lidí". Druhá část kurzu praktická, nácvik pomocí modelových situací.

CENA

50,-/osoba

ČASOVÁ DOTACE

1-2 hodiny

Veřejnost.png

SEBEOBRANA PRO VEŘEJNOST

Menší kurz sebeobrany, na kterém se naučíte aplikovat postupy, které nevyžadují dlouhý trénink. Sebeobrana nikdy není o konkrétní technice obrany, ale o strategii a postupu jako celku.

CENA

300,-/osoba

ČASOVÁ DOTACE

2-4 hodiny

Asistence.png

ZDRAVOTNICKÁ ASISTENCE

Zdravotnická asistence na akcích menšího rozsahu, zkušený zdravotnický záchranář s vybavením. V ceně zahrnuto vybavení i doprava.

CENA

300,-/hodina

KVALIFIKACE

zdravotnický záchranář

Maskování.png

KURZ MASKOVÁNÍ

Kurz maskování základních stavů a poranění. Práce s umělou krví a modelovacím těstem, jejich výroba, aplikace na pokožku a tvorba modelových situací jako komplexního celku.

CENA

1 000,-/osoba

ČASOVÁ DOTACE

8 hodin

Lékárnička.png

SESTAVENÍ LÉKÁRNIČKY NA MÍRU

Tvorba lékárničky na míru dle preferencí zákazníka. Užití materiálů civilních, ale také taktických. Každá lékárnička řešena individuálně, dle znalostí zkušeností uživatele a místa předpokládaného použití.

CENA

300,-/návrh

KVALIFIKACE

zdravotnický záchranář